GABINET KOSMETYCZNY ALEXANDRA W LUBLINIE


Przez wiele lat studio mieściło się przy ul. Lipowej 1A w Lublinie zdobywając renomę i zaufanie wśród rzeszy stałych klientów. W obecnym gabinecie wszystkie zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, która na pewno nie zawiedzie naszych stałych i nowych klientów bo

Najlepiej wykonuje się to, co się kocha i czym się pasjonuje.

Gabinet kosmetyczny ALEXANDRA w Lubinie powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm wykonywanych usług jak i kompetencje jego pracowników, czego potwierdzeniem jest rosnąca rzesza Stałych Klientów. Personel poza ukierunkowanym wykształceniem, wymaganym w gabinetach kosmetycznych, posiada również wieloletnie, bezcenne doświadczenie. Pasja, indywidualne traktowanie Klientów oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, powoduje, że gabinet kosmetyczny ALEXANDRA należy do najchętniej odwiedzanych salonów kosmetycznych w Lublinie.


NASZ ZESPÓŁ

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Pani doktor pochodzi z Lublina, gdzie w 1992 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej. Po studiach pracowała naukowo uczestnicząc w badaniach szpiku kostnego w Connecticut, a następnie w badaniach klinicznych w dziedzinie chirurgii ortopedycznej w Colorado i Californii, USA.

Jej zawodową pasją jest medycyna estetyczna. W 2006 mieszkając na stałe w USA rozpoczęła naukę w dwuletniej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem. Od 2008 roku praktykuje jako lekarz medycyny estetycznej. W 2010 roku otrzymała tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. W marcu 2012 roku odbyła intensywne szkolenie w Miami Plastic Surgery specjalizując się w niechirurgicznych zabiegach odmładzających. W styczniu 2012 została zatrudniona przez Steiner Transocean Limited jako lekarz medycyny estetycznej na najbardziej prestiżowych statkach pasażerskich pływających po całym świecie. W lipcu 2012 a potem w marcu 2013 została uznana za najlepszego lekarza medycyny estetycznej w całej flocie. Czas pomiędzy kontraktami spędza w Polsce prowadząc prywatna praktykę.

Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej uczestnicząc w międzynarodowych kongresach, konferencjach oraz szkoleniach. Jest członkiem World Anti-Aging Academy of Medicine (WAAAM).

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Od lat specjalizuje się w wykonywaniu makijażu permanentnego, który stosuje się w celu podkreślenia i utrwalenia naturalnego piękna, harmonizacji rysów oraz korekty pewnych niedoskonałości urody. Pracuje na renomowanych produktach szwajcarskiej firmy Swiss Color International, które wyróżniają się jakością, odpowiednią konsystencją, a co za tym idzie optymalną siłą krycia dzięki dużej zawartości czystych pigmentów.
Światowej klasy produkty spełniają najwyższe wymagania klientów jako bezpieczne z certyfikatem farmaceutycznym oraz z pozytywną opinią toksykologiczną.

Manicure, Pedicure i Podologia

Manicure, Pedicure i Podologia

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i specjalistą ds. podologii.
Stylizacją paznokci zajmuje się od wielu lat i robi to z zamiłowania. Ukończyła kurs stylizacji paznokci w Europejskiej Szkole Stylizacji Paznokci ,,Select” w Warszawie. Tam nauczyła się jak prawidłowo wykonywać manicure i pedicure kosmetyczny oraz przedłużać płytkę paznokciową metodą żelową i akrylową. Pracując wiele lat jako stylistka paznokci i wykonując pedicure kosmetyczny zauważyła jak wiele klientek i klientów ma poważne problemy ze stopami. To spowodowało zainteresowanie podologią.
Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zawodowej i Promocji Zdrowia w Warszawie na kierunku podologia, zawodowy kurs podologiczny i kurs z ortonyksji.
Będąc specjalistą ds. podologii zajmuje się usuwaniem dolegliwości z jakimi borykają się klienci.
W zakresie usług jest podstawowy zabieg podologiczny który polega na dokładnym obejrzeniu podeszwowej części stóp i przestrzeni międzypalcowej, usunięciu wszelkich zrogowaceń naskórka przy pomocy odpowiednich frezów i innych jednorazowych, sterylnych przyrządów podologicznych.
Zajmuje się pielęgnacją stopy diabetyka, która wymaga szczególnej ostrożności.
Osobom z wrastającymi i wkręcającymi (tzw. rurkowatymi) paznokciami proponowane są specjalne indywidualne klamry drutowe nieinwazyjne, które trwale skorygują tor wzrostu paznokcia i wyprostują brzegi paznokcia bez potrzeby chirurgicznego usuwania.
Rekonstruowana jest płytka paznokciowa za pomocą odpowiedniego światło utwardzalnego żelu, który zawiera clotrimazol, czyli substancję o działaniu przeciwgrzybicznym.
Oczyszczane są rozpadliny piętowe, które są nie tylko defektem estetycznym ale i poważnym problemem zdrowotnym. Brak leczenia problemu może doprowadzić do tworzenia się bardzo głębokich, bolesnych rozpadlin. Jako podolog bezboleśnie usuwa zrogowaciały naskórek i wykonuje opatrunek pomagający zregenerowanie się pęknięć skórnych.
W przypadku podejrzenia o wszelkie zmiany grzybicze paznokci lub skóry stóp zalecana jest wizyta u lekarza, który dalej zleci leczenie. Jako podolog zajmuje się oczyszczaniem paznokci grzybiczych a po wyleczeniu zmian przez lekarza, rekonstrukcją uszkodzonego i zmienionego chorobowo paznokcia.
Jako stylistka paznokci na zdrowej stopie i paznokciach wykonam piękną stylizację kosmetyczną.

Kosmetyka twarzy i ciała

Kosmetyka twarzy i ciała

Biolog z wykształcenia, kosmetyczka z zamiłowania z bez mała, 20-letnim stażem.